Nasza działalność

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje o firmie EKO-LOGIS. Firma EKO-LOGIS zajmuje się utylizacją odpadów powstałych podczas budów, remontów, działalności produkcyjnej, a także przemysłowe. Odpady odbieramy w kontenerach o pojemnościach zależnych od potrzeb klienta. Dysponujemy pojemnikami o pojemności od 3,5m3 do 36m3. Od początków działalności (tj. od 2008 roku) kładziemy duży nacisk na dbałość o nasze środowisko. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, licencje i pozwolenia na tego typu działalności. Odpady transportujemy do miejsca ich utylizacji bądź przetworzenia.

Kopie dokumentów dostępne są na naszej stronie: dokumenty firmowe.

eko-logis-wywoz-smieci-wroclaw

Recykling

Wytwórcy odpadów polecamy najlepsze miejsce do jego utylizacji, naszym największym priorytetem jest jak najwyższy poziom recyklingu odebranych surowców, celem zachowania najwyższego bilansu ekologicznego. Średnio udaje nam się skierować do wtórnego przetworzenia 78% odbieranych i transportowanych przez nas odpadów.

 

 

eko-logis-recykling-wroclaw

Flota

W transporcie opieramy się głównie na sprawdzonych i niezawodnych samochodach marki MAN. Nasza flota liczy ponad 10 samochodów co pozwala nam sprawie i terminowo realizować nawet największe zamówienia. Duży zapas własnych kontenerów na odpady także pozwala nam obsługiwać coraz większą liczbę klientów.

 

eko-logis-wywoz-smieci-wroclaw

Satysfakcja klienta

Z naszych wewnętrznych badań wynika, że ponad 80% klientów jest zadowolonych z naszych usług i poleciłoby nas swoim partnerom biznesowym. Mocno pracujemy nad tym, żeby poprawić ten wskaźnik. Jeśli zależy Ci na korzystnym cenowo, kompleksowym zagospodarowaniu odpadów – zgodnie z obwiązującymi przepisami.

Skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy.

satysfakcja-klienta-eko-logis