Co oferujemy ?

Dla firm budowlanych oferujemy cykliczny odbiór odpadów w kontenerach:

 • 3,5m3
 • 5,5m3
 • 7m3
 • 36m3

Oferta dla przedsiębiorstw budowlanych obejmuje głównie podstawianie kontenerów na odpady takie jak:

Gruz, ziemia, kamienie, dachówki oraz zmieszane odpady pobudowlane. Ceny są ustalane indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

W przypadku złomu kontener podstawiamy za 0zł i płacimy za każdy kilogram w zależności od obecnej ceny na rynku.
Kontenery podstawiamy na okres 7 dni z możliwością przedłużenia, lub z dowolną częstotliwością wymiany w ciągu dnia. Możliwość negocjacji cen w zależności od lokalizacji budowy oraz ilości wymian. Istnieje możliwość zamówienia kontenera na konkretną godzinę oraz w weekendy i w nocy. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 514 006 006

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 8%.

Ile to kosztuje ?

Cennik usług na wywóz odpadów budowlanych

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe, najbardziej aktualne ceny na wywóz odpadów uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 514-006-006.

Cena zależy bowiem od bardzo wielu czynników,  takich jak:

 • rodzaj odpadu,
 • odległość,
 • częstotliwość wymian.

Dbamy o to by nasze ceny należały do najniższych na rynku, nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji cały czas, pod numerem: 514-006-006.

Odpady takie jak papa  odbieramy na wagę.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 8%.

Masz problem z jakimś innym odpadem zadzwoń do nas, mamy duże doświadczenie w utylizacji odpadów – tel. 514 006 006.

Typ odpadu / wielkość konteneraBeton, cegła, dachówka, ziemia, gruzPozostałe zmieaszane odpady z budowyMateriały izolacyjne, styropian, wełnaAkcja
3,5m3TEL.TEL.TEL.Zamów
5,5m3TEL.TEL.TEL.Zamów
7m3TEL.TEL.TEL.Zamów
36m3TEL.TEL.TEL.Zamów

Dlaczego warto nas wybrać ?

 1. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na wywóz odpadów budowlanych, utylizujemy śmieci zgodnie z aktualnymi przepisami, wystawiamy karty przekazania odpadu. Wywóz odpadów budowlanych realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego składowiska. Przygotowujemy sprawozdania dla Urzędu Marszałkowskiego w imieniu klientów.
 2. Posiadamy niezawodną flotę aut ciężarowych, które cały czas jeżdżą po Wrocławiu. Gwarantujemy, że czas oczekiwania na podstawienie, czy wymianę kontenera jest jednym z najkrótszych na rynku
 3. Z racji skali naszej działalności zawsze będziemy gwarantować najniższe ceny na rynku
 4. Proponujemy elastyczne formy płatności: przy stałej współpracy możliwość rozliczania fakturami zbiorczymi, z terminem płatności na podstawie umowy.
 5. Dzierżawa kontenera do 7 dni bezpłatnie. Po kontakcie z biurem możliwość przedłużenia bez opłat lub za niewielką opłatą.
 6. Wywóz odpadów budowlanych to nasza specjalność, obsługiwaliśmy dziesiątki inwestycji, a grono naszych zadowolonych klientów liczy setki firm.