Co oferujemy ?

Dla firm produkcyjnych oferujemy cykliczny odbiór odpadów przemysłowych w kontenerach:

 • 3,5m3 
 • 5,5m3 
 • 7m3 
 • 36m3

Nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się produkcją, obróbką materiałów oraz wszelkimi zakładami generującymi odpady.

Dostarczmy pojemniki na wszelkiego rodzaju odpady powstałe w wyniku procesu produkcyjnego. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla firm. Odkupujemy po dobrych cenach surowce wtórne, takie jak makulatura, złom, metale kolorowe.  Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz punktualny odbiór materiałów. Nasz przedstawiciel chętnie spotka się z Państwem celem omówienia tematyki gospodarki odpadami i odbioru surowców.

Jako lider rynku jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania i bardzo korzystne ceny.

Telefon kontaktowy:  531 342 718

Eko-logis posiada wszelkie niezbędne pozwolenia związane z działalnością w zakresie zagospodarowania odpadów.

odpady-przemyslowe-eko-logis

Ile to kosztuje ?

Cennik usług na odbiór odpadów przemysłowych

Typ odpau / wielkość konteneraPlastik, drewno, materiały izolacyjneZłom, makulatura, foliaInne odpady 
3,5 m3Tel.Tel.Tel.Zamów
5,5 m3Tel.Tel.Tel.Zamów
7 m3Tel.Tel.Tel.Zamów
36 m3Tel.Tel.Tel.Zamów

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe, najbardziej aktualne ceny na wywóz odpadów uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 514-006-006.

Cena zależy bowiem od bardzo wielu czynników,  takich jak:

 • rodzaj odpadu,
 • odległość,
 • częstotliwość wymian.

Dbamy o to by nasze ceny należały do najniższych na rynku, nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji cały czas, pod numerem: 514-006-006.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 8%.

Masz problem z jakimś innym odpadem zadzwoń do nas, mamy duże doświadczenie w utylizacji odpadów – tel. 514 006 006.

Dlaczego warto nas wybrać ?

 1. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na odbiór odpadów przemysłowych, utylizujemy śmieci zgodnie z aktualnymi przepisami, wystawiamy karty przekazania odpadu. Wywóz odpadów budowlanych realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego składowiska. Przygotowujemy sprawozdania dla Urzędu Marszałkowskiego w imieniu klientów.
 2. Posiadamy niezawodną flotę aut ciężarowych, które cały czas jeżdżą po Wrocławiu. Gwarantujemy, że czas oczekiwania na podstawienie, czy wymianę kontenera jest jednym z najkrótszych na rynku
 3. Z racji skali naszej działalności zawsze będziemy gwarantować najniższe ceny na rynku
 4. Proponujemy elastyczne formy płatności: przy stałej współpracy możliwość rozliczania fakturami zbiorczymi, z terminem płatności na podstawie umowy.
 5. Dzierżawa kontenera do 7 dni bezpłatnie. Po kontakcie z biurem możliwość przedłużenia bez opłat lub za niewielką opłatą.
 6. Odbiór odpadów przemysłowych to nasza specjalność, obsługujemy dziesiątki zakładów produkcyjnych, a grono naszych zadowolonych klientów liczy setki firm.