Co oferujemy ?

Eko-Logis zajmuje się wywozem i utylizacja praktycznie wszystkich odpadów stałych. Dla Państwa wygody podstawiamy kontenery na odpady typu mulda. Do 7 dni nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wynajem kontenera.  Z cała odpowiedzialnością możesz nam powierzyć wywóz odpadów.

Dysponujemy kontenerami o pojemnościach:

  • 3,5 m3
  • 5,5 m3
  • 7 m3

Dyspozycje związane z wymianą / zabraniem kontenera przyjmujemy 24h dobę. W 90% przypadków kontener podstawiamy / wymieniamy w dniu otrzymania zlecenia (najpóźniej w następnym dniu roboczym). Zlecenie przyjmujemy elektronicznie na adres email info@eko-logis.com.pl, telefonicznie pod numerami: 514-006-006 bądź 071-351-06 06 bądź 531-342-718 a także poprzez formularz zamówienia na naszej stronie internetowej: formuarz zamówienia.

Firma Eko-Logis posiada wszelkie niezbędne pozwolenia dotyczące prowadzenia działalności związanej z zagospodarowaniem odpadów, przygotowujemy i wystawiamy karty przekazania odpadów !

Przy stałej współpracy atrakcyjne rabaty.

Wywóz odpadów to nasza specjalność!

Ile to kosztuje ?

Cennik usług na wywóz odpadów

Najmniejsze kontenery znajdą zastosowanie przy drobnych remontach oraz porządkach. Największe proponujemy osobom budującym dom / mieszkanie lub przeprowadzającym gruntowną modernizację lokalu / biura.  99% zleceń realizujemy w 24h od momentu złożenia zamówienia. Tak samo jeśli okaże się, że jeden kontener nie wystarczy, dostarczenie nowego także nie zajmie więcej niż 24h.

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe, najbardziej aktualne ceny na wywóz odpadów uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 514-006-006. Cena zależy bowiem od bardzo wielu czynników,  takich jak: rodzaj odpadu, odległość, częstotliwość wymian. Dbamy o to by nasze ceny należały do najniższych na rynku, nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji cały czas, pod numerem: 514-006-006.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 8%.

Masz problem z jakimś innym odpadem zadzwoń do nas, mamy duże doświadczenie w utylizacji odpadów – tel. 514 006 006.

Typ odpadu / wielkość konteneraLiście, krzaki, gałęzieGruz, beton, ziemia, cegła, dachówkaPozostałe zmieszane odpady 
3,5 m3Tel.Tel.Tel.Zamów
5,5 m3Tel.Tel.Tel.Zamów
7 m3300* PLN300* PLNTel.Zamów

Dlaczego warto nas wybrać ?

  1. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, utylizujemy śmieci zgodnie z aktualnymi przepisami, wystawiamy karty przekazania odpadu. Wywóz odpadów realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego składowiska.
  2. Posiadamy niezawodną flotę aut ciężarowych, które cały czas jeżdżą po Wrocławiu. Gwarantujemy, że czas oczekiwania na podstawienie, czy wymianę kontenera jest jednym z najkrótszych na rynku
  3. Z racji skali naszej działalności zawsze będziemy gwarantować najniższe ceny na rynku
  4. Proponujemy elastyczne formy płatności: gotówka przy podstawieniu, gotówka przy zabraniu, przelew. Możliwa faktura zbiorcza po podpisaniu umowy
  5. Dzierżawa kontenera do 7 dni bezpłatnie. Po kontakcie z biurem możliwość przedłużenia bez opłat lub za niewielką opłatą.
  6. Wywóz odpadów to po prostu nasza specjalność. Zaufało nam tysiące klientów. Dla nas to najlepsza rekomendacja.